4.
5.
6.
Запитання до команд
Якби команд-учасників було більше які б варіанти у «Знайдіть зайве» ви запропонували б? (Правильна пропозиція оцінюється у 1 бал)
2-й тур «Відкриваємо нове»
Початок є – кінця пізнанню немає.
На плакаті (дошці) написані рівняння:
Учитель: «Знайдіть усно корені даних рівнянь».
Припускається, що використовуючи теорему Вієта для наведених квадратних рівнянь учні справляться з першими двома рівняннями (по 1-му балу). Навчитись розв‘язувати наступні рівняння усно – це і є завдання 2-го туру (командам надаються картки на яких написано 3 рівняння).
Завдання 1.
а) 1; -2
б) 1; -3
в) 1;
Порівняйте корені. Що в них є спільного?
1. Обчисліть для кожного з рівнянь .
2. Зробіть припущення, при якій залежності між коефіцієнтами квадратного рівняння один із коренів дорівнює 1 і сформулюйте його в термінах «Якщо… то».
3. Чому дорівнює другий корінь рівняння?
Завдання 2.
а)
б) ?
в)
Завдання 2 дається без підказок. Висновок учні роблять самостійно, або ж дане завдання дається додому разом з доведенням даних фактів.
Методичне забезпечення модуля самостійної роботи
Самостійна робота є основним засобом засвоєння студентом навчального матеріалу в час, вільний від обов'язкових навчальних занять. Вона передбачає самостійне опрацювання певної частини теми. Зазвичай ...
Використання лексичного повтору у ролі засобу міжфразного зв’язку на уроках
розвитку зв’язного мовлення
Для формування в учнів умінь використовувати у власних висловлюваннях лексичний повтор як засіб зв’язності тексту необхідна систематична робота над формуванням навичок зв'язного мовлення. Найважливіш ...
Читання як вид навчальної діяльності
Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>