Організація розваг за народними традиціями

Педагогіка: історія і сьогодення » Розваги у житті дитини » Організація розваг за народними традиціями

Сторінка 4

3. Як Ви гадаєте чи потрібні вашій дитині розваги?

Потрібні.

4. Чи потрібні розваги у дитячому садку?

Так.

5. Яке ставлення дитини до розваг у дитячому садку?

Позитивне.

Артемчук Любов Петрівна

Для анкетування на тему «Розваги в житті дитини» я взяла п’ять батьків дітей старшої групи.

На думку батьків, розваг у дитячому садку проводиться достатньо. Їхні діти добре реагують на те, щоб брати активну участь у розвагах.

Всі батьки думають однаково: дітям потрібні розваги. Коли в дитячому садку проводиться та чи інша розвага, дитина приходить додому і з радістю розповідає про неї, у дітей хороший настрій і вони з нетерпінням чекають, коли буде проводитись наступна розвага.

Розваги – яскраві і радісні події в житті дітей дошкільного віку. Поєднуючи в собі різні види мистецтва, розваги дуже впливають на почуття і свідомість дітей.

Н.К. Крупська підкреслювала: «Треба допомогти дитині через мистецтво глибше усвідомлювати свої думки й почуття, ясніше мислити і глибше відчувати…».

Підготовка і проведення розваг служать моральному вихованню дітей: вони об’єднуються спільними переживаннями, у них виховуються основи колективізму; твори фольклору, пісні та вірші про природу, працю формують у дітей почуття прекрасного; участь у розвагах виховує у дошкільнят дисциплінованість, культуру поведінки. Це розширює їхній світогляд, розвиває пам'ять, мову, уяву, сприяє розумовому розвитку.

На основі проведення анкетування і опитування під час педагогічної практики, я побачила, що діти найбільше люблять музичні розваги і розваги фізкультурного типу. В інших розвагах діти також активні, але сприймають їх з меншим інтересом. Завдяки проведенню розваг діти стають більш веселими і рухливими. В такому випадку я дійшла висновку, що розваги різних типів треба чергувати, щоб діти розвивалися всесторонньо як фізично, так і розумово. Перед розвагами дітей треба обов’язково зацікавити, щоб під час проведення розваги вони усі приймали активну участь.

Отже, під час проведення розваг розв’язується завдання всебічного розвитку дитини, вони сприяють творчій діяльності дітей, дають широку можливість виявити творчі здібності кожної дитини.

Страницы: 1 2 3 4 Місце трудової підготовки учнів у системі освіти Великобританії
Трудове навчання в загальноосвітній школі має довгу історію. На початку від нього вимагали широкого виховного плану. Однак поступово воно стало підпорядковуватись швидше логіці ремесла, ніж потребам ...

Принцип формування екологічного мислення - виховний аспект
Реформа загальноосвітньої школи орієнтує шкільну практику й педагогічну науку на пошук шляхів інтеграції теоретичних знань, посилення зв'язку навчання з життям. Метою й планованим результатом екологі ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net