Ігри для дітей із гендерного виховання

Сторінка 5

Діти. Так. Це хороші, доброзичливі слова, що ми говоримо тим людям, які нам подобаються, або подобається щось в їх поведінці.

Психолог. Отож, оберіть собі пару іншої статі й подумайте, які ви скажете один одному компліменти.

Діти. Валя! Ти мені дуже подобаєшся. В тебе добрі очі, красива посмішка, гарна зачіска, ти вмієш добре дружити. (Під музику «Дружба міцна» діти кружляють у парах). Бесіда «Азбука ввічливості». Компліменти ви гарні вмієте говорити. Молодці. А чи знаєте ви азбуку ввічливості для хлопчиків і дівчаток. Якими повинні бути ввічливі дівчатка і ввічливі хлопчики?

Діти. Ввічливі дівчатка дуже делікатно розмовляють з усіма знайомими й незнайомими людьми. Вони ніколи не кричать, не сперечаються й не сваряться, не вимовляють грубих слів. Вони спритні, вмілі! Якщо така дівчинка помітить, що на сорочці в її друга відірвався ґудзик, вона охайно пришиє його. Якщо мама або бабуся попросять таку дівчинку доглянути молодших братика чи сестричку, вона охоче погодиться це зробити. Заспіває малюкові пісеньку, по грається з ним, нагодує його кашею, як веліла мама. Ввічлива дівчинка - справжня маленька господиня в домі. Вона не дозволить, щоб підлога була брудна. Поллє квіти, вимиє посуд, випере свій носовичок. Вона привітна, весела й добра зі своїми друзями. А ввічливий хлопчик обов'язково поступиться місцем у тролейбусі чи автобусі жінці або дівчинці. Він ніколи не сяде за стіл, поки за ним не займуть свої місця дівчатка. Й, звичайно, ніколи не образить дівчаток. Він завжди поділиться іграшками зі своїми друзями. Не дає їм ніяких прізвиськ. Не намагається когось ударити або штовхнути. Ввічливий хлопчик обов'язково допоможе дівчинці, яка прийшла до нього в гості, зняти пальто, подасть капці мамі й бабусі, допоможе їм у домашніх справах.

Психолог. Діти, хоча всі ми й різні за статтю, та все ж таки всі ми - люди, й прийшли в світ для добра та любові. Тому вам я зичу поваги один до одного, дружби міцної, товариськості, любові до членів своєї родини. Вашим батькам - взаємної любові, взаєморозуміння, хорошого, доброго ставлення до вас - до дітей. А нашим гостям - прекрасних взаємин у своїх сім'ях, кохання, розуміння. Добра вам всім. На все добре, малята!

Діти. На все добре!

Вірш «Справжній мужчина»

У тролейбусі стоїть

Згорблена бабуся

Ой говорить упаду.

Як смикне - уб'юся.

А мужчини он сидять

Як же їм не стидно?

Справжніх, істинних мужчин

Серед них не видно.

А якийсь патлатий тип їй відповідає:

— Ні, мужчини, бабо, є,Та міста немає!

Страницы: 1 2 3 4 5 Система освіти ХХІ століття
В останні десятиліття КНР іде по шляху успішного соціально-економічного розвитку. Вона має стабільні досягнення в розвитку промисловості . сільського господарства, НТП, в поліпшенні життєвого рівня н ...

Умови ефективного наукового проектування програмово-методичного забезпечення модульно-розвивального навчання
Становлення національної школи потребує нових, перспективних інноваційних систем і технологій навчання, що забезпечують психосоціальний розвиток особистості. Над вирішенням цих питань працюють школи ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net