Соціально-педагогічні особливості виховання дітей у багатодітній сім’ї

Педагогіка: історія і сьогодення » Особливості виховання дітей у багатодітній сім'ї » Соціально-педагогічні особливості виховання дітей у багатодітній сім’ї

Сторінка 7

Організацію безкоштовного харчування учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів, а також. дітей з. багатодітних сімей у професійно-технічних навчальних закладах;

Організацію пільгового проїзду міським пасажирським транспортом (крім таксі), автомобільним транспортом загального користування (крім таксі) в сільській місцевості учнів загальноосвітніх навчальних закладів, а також. дітей з. багатодітних сімей, які навчаються в професійно-технічних навчальних закладах (ст.5 Закону України "Про охорону дитинства").

9. Держава гарантує надання в порядку, передбаченому Кабінетом Міністрів України, безкоштовних та пільгових фізкультурно-оздоровчих послуг дітям, в тому числі:. дітям з багатодітних сімей (ст.4 Закону України "Про фізичну культуру і спорт").

10. Діти з багатодітних сімей. здобувають позашкільну освіту безоплатно (ст.26 Закону України "Про позашкільну освіту").

Система позашкільної освіти - освітня підсистема, яка включає державні, комунальні, приватні позашкільні навчальні заклади, інші навчальні заклади як центри позашкільної освіти у позаурочний та позанавчальний час (загальноосвітні навчальні заклади незалежно від підпорядкування, типів і форм власності, в тому числі школи соціальної реабілітації, міжшкільні навчально-виробничі комбінати, професійно-технічні та вищі навчальні заклади III рівнів акредитації); гуртки, секції, клуби, культурно-освітні, спортивно-оздоровчі, науково-пошукові об'єднання на базі загальноосвітніх навчальних закладів, навчальновиробничих комбінатів, професійно-технічних та вищих навчальних закладів III рівнів акредитації; клуби та об'єднання за місцем проживання незалежно від підпорядкування, типів і форм власності; культурно-освітні, фізкультурно-оздоровчі, спортивні та інші навчальні заклади, установи (ст.1 цього ж Закону).

11. Сім'ям, які мають трьох і більше дітей, плата за харчування дітей у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах знижується на 50 відсотків (п.3 постанови КМУ від 26.08.2002 № 1243 "Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів").

Державна соціальна допомога.

12. Для кожної дитини в малозабезпеченій багатодітній сім'ї, в якій виховується троє або більше дітей віком до 16 років (до 18 років, якщо дитина навчається), рівень забезпечення прожиткового мінімуму збільшується на 20 відсотків (прим. - з урахуванням рівня забезпечення прожиткового мінімуму визначається розмір державної соціальної допомоги) (ст.5 Закону України "Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям").

13. Для жінок, яким присвоєно звання "Матигероїня" і які не мають права на пенсію (за умови досягнення віку 58 років), передбачена державна соціальна допомога у розмірі 100 відсотків прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (ст.6 Закону України "Про державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам ").

(Порядок призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, інвалідам та державної соціальної допомоги на догляд затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 02.04.2005 № 261).

Страницы: 2 3 4 5 6 7 8Письмо як засіб навчання іноземної мови
В навчанні іноземної мови розрізняють письмо як засіб навчання і письмо як специфічний вид мовленнєвої діяльності. До недавнього часу в шкільних програмах з іноземних мов письмо розглядають лише як з ...

Дидактична сутність словесних методів навчання як педагогічна проблема
Сучасна дидактика надає великого значення словесним методом навчання, одночасно відзначаючи неприпустимість їх ізоляції від інших методів і гіперболізування їх значення. Слово мудрого і поважаного на ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net