Методика проведення педагогічних спостережень

Педагогіка: історія і сьогодення » Методика проведення педагогічних спостережень

Сторінка 6

Інший напрямок інтересів недавніх років у англійській педагогіці був сконцентрований на моделях процесу вивчення іноземної мови. Статті відносно практичності навчання іноземної мови завжди були актуальними, але недавно виникла стурбованість у зв’язку з тим, щоб дослідити розуміння, вимову і написання учнями слів на іноземній мові і сформулювати ефективні методи навчання. Ніде це питання не було таким актуальним, як у статтях, що стосувалися педагогіки вивчення іноземної мови, представлених у минулих роках у ELT Журналі. Це було немаловажною справою у продовженні вивчення інтересу в даній сфері. Такий інтерес випливає із цінності, яку представляє писання на іноземній мові та особливість вивчення цілей навчання.

Хвилювання з приводу розвитку ефективної педагогіки для вивчення процесу писання на іноземній мові було особливо сильним в освітньому плані там, де іноземна мова – була мовою класної кімнати. Учні, що здатні успішно виконувати письмові завдання, зможуть легше долати труднощі як у навчання, так і в особистому житті. Тому Kех звертає велику увагу в цьому плану на процес писання іноземною мовою. Тут, письмо - інструмент в процесі вивчення і ефективне викладання письма на рівні коледжу має важливе значення і значно полегшує процес навчання. Акцент статті ставиться на зворотному зв’язку в процесі писання як засобу здійснення перевірки. Вивчення досліджень останніх двадцяти років вибудовує чітку картину успіху автора в процесі здійснення рекурсивного підходу, тобто викреслюючи і повторно перекреслюючи різні проекти. Це пояснюється тим, що викладачі зацікавлені в тому, щоб підтримати різносторонній проект підходу у вивчені іноземної мови і тому Keх пропонує такі три підходи: зворотній зв’язок, конференції і письмові коментарі. Її використання анкетних опитувань для виявлення реакції студентів стосовно цих підходів і того, якому підходу вони віддають перевагу є додатковим підтвердженням викладача як дослідника в процесі дослідження специфічного аспекту методології письма і спроб для його покращення.

Інші вкладники прийнялися за дослідження ролі зворотного зв’язку та інших елементів в процесі підходу до вивчення письма. Хайленд у своїй статті описує два методи для забезпечення зворотного зв’язку студентами: мінімальне нотування та запис коментарів на плівку. Чарльз обговорює чотири кроки в процесі вивчення техніки самоконтролю. Мангелсдорф досліджує переваги і недоліки сучасних підходів, коли студенти ознайомлюються з проектами своїх товаришів, перевіряють їх, і вносять свої пропозиції. Вона пропонує набір принципів, щоб зробити цю діяльність більш успішною. Стаття Дхерам підводить підсумок стосовно сучасних поглядів на методику вивчення іноземної мови. Вона використовує давній вислів Телеги про віз з двома волами, для того щоб охарактеризувати необхідність взаємного розуміння викладачів та студентів і ролі зворотного зв’язку в дотриманні процесу письма, що на даний час здійснюється в правильному напрямі.

Наступні декілька статей даної книжки стосуються значення і ролі підручників у процесі навчання. Так Хатчінсон у своїх статтях намагається дослідити те, яку роль можуть зіграти підручники в нововведенні; цікаво відмітити те, як їх перспектива була під впливом теорії управління в першій частині даної книги. Підручник, як він стверджує, може підтримувати викладачів в потенційно хвилюючій і загрозливій для них ситуації. Він демонструє нову методику через "сторінкові" матеріали: підручник може відображати поступову зміну і створювати підґрунтя, на яке викладачі можуть опертися в процесі здійснення їх власної творчої методології. Тільки підручник, як стверджує Хатчінсон, може дійсно забезпечувати належний рівень тої структури, яка, здається, необхідна викладачам, щоб повністю зрозуміти і змінити загальноприйняту практику.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9Облік роботи з фізичної культури
Вихователю важливо не тільки правильно спланувати роботу з фізичного виховання, а й уміло вести її облік. Добре поставлений облік дає змогу оцінити правильність планування, підбити підсумки проведено ...

Поняття про диференційоване навчання
Необхідність диференціації виникає від наявних у людей розходжень. В умовах класно-визначеної системи без введення диференціації процес навчання організується однаково для всіх учнів і виявляється по ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net