Практичні рекомендації для батьків із статевого виховання дітей

Педагогіка: історія і сьогодення » Формування гендерних установок у дітей молодшого шкільного віку » Практичні рекомендації для батьків із статевого виховання дітей

Батьки повинні досягати повного взаєморозуміння в усіх, як важливих, так і незначних питаннях виховання дітей. Вони повинні бути щирими і систематично обговорювати між собою всі питання, що відносяться до виховання дітей, до стимулювання їхнього фізичного і духовного розвитку.

Єдність думок і поглядів - один з найважливіших пріоритетів щасливого життя.

Слова і дії батьків - приклад для дитини.

Батьки - розвивайте в дитині інтерес одержувати відповідну інформацію і не забудьте про свою систему цінностей, якщо вона у вас є. Діти мають потребу в керівництві і схвалюють розумні обмеження.

Постарайтеся вести бесіду в природній манері, як під час обговорення будь-якої іншої теми.

Уникайте довгих, повчальних дикцій із статевих питаннь. Вам може знадобитися чверть години, щоб Викласти усе, що ви вважаєте потрібним. Однак дитина не може залишатися уважною так довго - їй хочеться задавати питання й одержувати конкретні короткі відповіді.

Варто уникати прикрашаючи дійсність, розпливчастих і неточних висловлювань під час відповіді на питання.

Подбайте, щоб ваша розповідь не обмежувалася одними біологічними фактами, - дитині захочеться довідатися про ваше до них ставлення, переживання.

9. Не бійтеся сказати дитині про секс "занадто багато". З її пам'яті майже напевно вивітриться усе, що вона не зрозуміла.

10. Тримаєте двері завжди відкритими, будьте готові до розмови в будь-який часі дозволяйте дитині запитувати, навіть заохочуйте його, якщо вона знову повертається до цієї теми.

11. Постарайтеся запам'ятати, що, яке б важке питання, яке шокує, задавала б дитина, ніколи не можна сердитися.

12. Батьки, необхідно готувати дітей до виникнення статевого потягу і до встановлення взаємин із протилежною статтю.

13. Необхідно на різних прикладах познайомити дітей із загальними принципами розмноження.

14. Необхідно дати знання дітям, хоча б про загальні риси побудови тіла, про функції органів і систем, про їхнє розташування.

15. Якщо дорослим вдається правильно вирішувати власні статеві проблеми, то вони тим самим створюють гарні передумови і для своїх дітей, полегшують їм у майбутньому пошук щастя в житті, створення гармонічного сімейного життя.

16. Батькам не слід ховати від дітей усе, що виражає стосунки взаємної уваги, симпатії і любові між батьками.

17. Якщо ваша дитина вживає непристойні слова, спокійно поясніть їй їхнє значення, а потім скажіть, чому ви не хочете, щоб вона робила це. Можна, наприклад, сказати: "Іншим людям буде дуже неприємно почути такі слова".

Пам'ятайте, що чи злі жарти з приводу вживання дитиною непристойних слів найчастіше спонукають її повторювати їх.

18. Намагайтеся правильно називати статеві органи.

19. Батьки, необхідно залучати дитину до занять, що відповідають її схильностям і установкам мускулінності, фемінності.

20. Важливо підказати, показати і допомогти знайти прекрасне в житті, у тому числі - у людині протилежної статі. Корисно спробувати показати дитині високе і духовне в людині, те, як воно виявляється в поведінці і вчинках, як виражається в жестах, міміці і т.д.

21. Пишайтеся тим, що дитина інформована, а значить, захищена. І коли все наше суспільство доросте до сексуальної зрілості, ніхто більше не буде бентежитися, з приводу природної дитячої цікавості і бажання поділитися з іншими.Система заохочень науково обдарованої студентської молоді
Важливу роль у роботі з науково обдарованою студентською молоддю відіграє, на наш погляд, система заохочень. Кращі студенти повинні мати постійну і відчутну мотивацію щодо відмінного навчання, творчи ...

Сутність морального виховання
Важко назвати щось більш важливе для людини, ніж її взаємини з іншими людьми. Від характеру цих взаємин багато що залежить в нашому житті: настрій, моральне самопочуття, працездатність тощо. Стосунки ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net