Університетська вища освіта

Сторінка 2

Суспільствознавство і юриспруденція: ''Licenciado'' ділового адміністрування, фізичної культури й спорту, політології, аудіовізуальних комунікацій, права, економіки, педагогіки, журналістики, психології, реклами, зв'язків із громадськістю, соціології.

Технічна освіта: архітектор, інженер аеронавтики, сільське господарство, суспільні роботи, геолог, комп'ютерні науки, промисловість, гірське, лісове господарство, мореплавство й океановедення, хімія й телекомунікації.

Тільки 2-й цикл:

Гуманітарні науки: ''Licenciado'' соціальної й культурної антропології, східно-азіатський напрямок, історія й музика, лінгвістика, теорія літератури й порівняльна література.

Експериментальні науки: ''Licenciado'' біохімії, харчовій промисловості й харчовим технологіям, статистичні технології й виноробство.

Суспільствознавство і юриспруденція: ''Licenciado'' діловодство й фінанси, робота, документоведення, дослідження ринку і його механізми, психопедагогика.

Технічна освіта: інженер в області автоматики й промислової електроніки, електроніка, землеустрій й картографія, організація піщаних робіт, інженер систем захисту, ''Licenciado'' у морському машинобудуванні, мистецтво мореплавства й морський транспорт, морська радіоелектроніка.

''Licenciados'' на інженера й архітектора, перераховані у вищезгаданих сферах, можуть бути зарахованими на третій цикл відповідної категорії й зайнятися спеціалізацією по одному науковому, художньому або технічному предмету, а потім одержати дозвіл на проведення дослідницьких робіт. По закінченні цього курсу випускники одержують сертифікат-диплом, що підтверджує досягнутий рівень і дозволяє захищати докторську дисертацію по раніше не дослідженій проблемі, щоб одержати докторський ступінь у певній сфері.

Щоб пристосувати систему університетської освіти в Іспанії до так званого "Болонского процесу", мета якого створити "Область європейської вищої освіти", Кабінет міністрів видав королівські укази, що регулюють структуру університетської освіти, включаючи дипломне дослідження й аспірантуру.

Про це говориться в Королівському указі від 21 січня 55/2005 про установи в університетській структурі освіти й дипломних досліджень і в Королівському указі від 21 січня 56/2005 про систему освіти в аспірантурі. Ці укази містять в основному інформацію про організації системи.

Після виходу у світ цих указів Рада по координації університетів, куди входять всі університети й установи, що надають вищу освіту, склала новий список для дипломної освіти, після чого, він був розглянутий і схвалений Міністерством освіти й науки. Це відбулося приблизно в середині 2005 року. А потім розпочалася розробка нових положень для кожного курсу навчання, що закінчиться до жовтня 2007 року. На основі цих положень університети будуть встановлювати навчальні програми, які повинні будуть схвалені Автономними областями й визнані Радою по університетській координації. А також університети можуть запропонувати нові програми навчання в аспірантурі. Процес реорганізації буде відбуватися до 2010 року.

Королівський указ від 21 січня 55/2005 про установи в університетській структурі освіти й положення про дипломну освіту закріплюють із одного боку, нову організацію університетської освіти (дипломна освіта й аспірантура), а з іншого боку, регулюють перший цикл дипломної освіти.

Відповідно до Королівського указу, університетська освіта, після якого видається диплом, дійсний на території всієї країни, становить дипломну освіту й аспірантуру, які становлять два цикли:

Страницы: 1 2 3 4Вивчення прислівника
Методичні матеріали знайомляться з прислівником як з частиною мови тільки в 4 класі. Вони дістають перше уявлення про специфічні особливості цієї частини мови, вчаться розпізнавати прислівники в текс ...

Повість "Перехресні стежки". Проблема вибору життєвої позиції
Шлях до себе – це шлях до національного, громадського. Через перехрестя зовнішні та внутрішні . У цьому істинний вибір індивідуального буття. Подолавши ці перехрестя, людина доходить до своєї ідентич ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net