Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Педагогіка: історія і сьогодення » Формування зв’язного мовлення у дітей старшого дошкільного віку » Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Сторінка 12

Вихователь пропонує дітям видерти собі яку-небудь іграшку, яка зображає тварини. Звертає увагу на те, що для того щоб потрапити в теремок необхідно точно і правильно описати іграшку. Опис - основна умова для того, кіт хоче потрапити в теремок.

У чистому полі теремок,

Теремок.

Він не низький, не високий,

Не високий.

Хто, хто в теремочке живе?

Хто, хто в невисокому живе?

Протокол № 4. Опис дітьми п'ятого року життя іграшки

Городчук Діана.

Її звуть матрьошка. Матрьошка різнобарвна, тому що на ній рожева хустка, жовта кофта, червоний сарафан. Вона овальної форми, велика. Матрьошка зроблена з дерева. З матрьошкою можна грати в дочки - матері, а можна розбирати її. Мені дуже подобається ця іграшка, тому що вона гарна, добра, і на ній намальовано багато квітів.

Андрейкіна Софія.

Це є матрьошка. Вона одягнена у рожеву хустку, жовту кофту і червоний сарафан. Вона дерев’яна і велика. Вона овальна і розкладається. Уній можна щось ховати.

Городчук Тамара.

Це матрьошка. Вона дуже красива і велика. Вона одягнена у рожеву хустинку, червоний сарафан з квітами і жовту кофтину. Матрьошка овальна і зроблена з дерева. З нею можна гратися і розкладати її.

Граб Анджеліка.

Це матрьошка. У неї є очі, ніс, щоки, рот і брови. На голові одягнений хустинку рожевого кольору. Матрьошка зроблена з дерева. (Пауза). На ній червоний сарафан і жовта з чорним кофта. З нею можна грати, розбирати.

Григорак Роман.

Ця іграшка називається матрьошка. Матрьошка різнобарвна, тому що вона оздоблена різними кольорами: червоним, жовтим, рожевим, чорним, зеленим. Вона овальна, велика. Матрьошка дерев'яна. Матрьошку можна розбирати, а можна грати з нею. Мені ця іграшка дуже подобається.

Лопатнюк Олег.

Це матрьошка. У неї голова, тулуб, руки. Вона різнобарвна. (Пауза). На обличчі намальовані рот, очі, волосся, носик. На голові у неї рожевий хустку, і одягнена вона в сарафан. Матрьошка зроблена з дерева. З нею можна грати.

Партатус Анастасія.

Це матрьошка у неї є голова, тулуб і руки. На голові є хустка. (Пауза) Матрьошка одягнена в сарафан. Є підставка. Матрьошка з дерева, кольорова. Рукава чорно-жовті і волосся є. (Пауза) Можна грати їй.

Сіщук Вероніка.

Це матрьошка. Вона дерев'яна, розбирається. (Пауза) Матрьошка овальної форми, різнобарвна. (Пауза). Вона невелика, моя лялька більша. (Пауза). З нею можна грати і ставити на полицю.

Копильців Діана.

Ця іграшка - матрьошка. Вона розфарбована різними кольорами: червоним, зеленим, жовтим, рожевим, чорним. Матрьошка овальної форми дуже велика. Матрьошка дерев'яна, тому що вона зроблена з дерева і покрита лаком. Матрьошка розбирається і складається з декількох частин, з нею можна грати.

Вань Орест.

Це матрьошка. Матрьошка велика (Пауза), овальної форми. Вона різнобарвна, тому що намальована різними кольорами: є червоний, чорний, жовтий і зелений. Вона розбирається. Матрьошка зроблена з дерева. У матрьошці збирають гроші.

Мицак Анастасія.

Її називають матрьошка. Вона зроблена з дерева і розфарбована різними кольорами: чорним, зеленим, червоним. жовтим і навіть синенькі. (Пауза) Матрьошка велика, але не така як моя лялька. З нею можна грати і розбирати, тому що вона з двох частин: нижньої і верхньої.

Страницы: 7 8 9 10 11 12 13 14 15Пріоритети здоров’язберігаючої діяльності
У професійно-педагогічній практиці вихователями мають бути враховані пріоритети здоров’язберігаючої діяльності: культивування у дітей усвідомленого ставлення до власного здоров’я (фізичного, психічно ...

Дослідне навчання, спрямоване на формування позитивного ставлення до поетичних творів
Дослідне навчання, спрямоване на формування позитивного ставлення учнів до віршованих творів, було проведено в 3-В класі в Харківській загальноосвітній школі №151. На початку дослідного навчання було ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net