Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Педагогіка: історія і сьогодення » Формування зв’язного мовлення у дітей старшого дошкільного віку » Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Сторінка 12

Вихователь пропонує дітям видерти собі яку-небудь іграшку, яка зображає тварини. Звертає увагу на те, що для того щоб потрапити в теремок необхідно точно і правильно описати іграшку. Опис - основна умова для того, кіт хоче потрапити в теремок.

У чистому полі теремок,

Теремок.

Він не низький, не високий,

Не високий.

Хто, хто в теремочке живе?

Хто, хто в невисокому живе?

Протокол № 4. Опис дітьми п'ятого року життя іграшки

Городчук Діана.

Її звуть матрьошка. Матрьошка різнобарвна, тому що на ній рожева хустка, жовта кофта, червоний сарафан. Вона овальної форми, велика. Матрьошка зроблена з дерева. З матрьошкою можна грати в дочки - матері, а можна розбирати її. Мені дуже подобається ця іграшка, тому що вона гарна, добра, і на ній намальовано багато квітів.

Андрейкіна Софія.

Це є матрьошка. Вона одягнена у рожеву хустку, жовту кофту і червоний сарафан. Вона дерев’яна і велика. Вона овальна і розкладається. Уній можна щось ховати.

Городчук Тамара.

Це матрьошка. Вона дуже красива і велика. Вона одягнена у рожеву хустинку, червоний сарафан з квітами і жовту кофтину. Матрьошка овальна і зроблена з дерева. З нею можна гратися і розкладати її.

Граб Анджеліка.

Це матрьошка. У неї є очі, ніс, щоки, рот і брови. На голові одягнений хустинку рожевого кольору. Матрьошка зроблена з дерева. (Пауза). На ній червоний сарафан і жовта з чорним кофта. З нею можна грати, розбирати.

Григорак Роман.

Ця іграшка називається матрьошка. Матрьошка різнобарвна, тому що вона оздоблена різними кольорами: червоним, жовтим, рожевим, чорним, зеленим. Вона овальна, велика. Матрьошка дерев'яна. Матрьошку можна розбирати, а можна грати з нею. Мені ця іграшка дуже подобається.

Лопатнюк Олег.

Це матрьошка. У неї голова, тулуб, руки. Вона різнобарвна. (Пауза). На обличчі намальовані рот, очі, волосся, носик. На голові у неї рожевий хустку, і одягнена вона в сарафан. Матрьошка зроблена з дерева. З нею можна грати.

Партатус Анастасія.

Це матрьошка у неї є голова, тулуб і руки. На голові є хустка. (Пауза) Матрьошка одягнена в сарафан. Є підставка. Матрьошка з дерева, кольорова. Рукава чорно-жовті і волосся є. (Пауза) Можна грати їй.

Сіщук Вероніка.

Це матрьошка. Вона дерев'яна, розбирається. (Пауза) Матрьошка овальної форми, різнобарвна. (Пауза). Вона невелика, моя лялька більша. (Пауза). З нею можна грати і ставити на полицю.

Копильців Діана.

Ця іграшка - матрьошка. Вона розфарбована різними кольорами: червоним, зеленим, жовтим, рожевим, чорним. Матрьошка овальної форми дуже велика. Матрьошка дерев'яна, тому що вона зроблена з дерева і покрита лаком. Матрьошка розбирається і складається з декількох частин, з нею можна грати.

Вань Орест.

Це матрьошка. Матрьошка велика (Пауза), овальної форми. Вона різнобарвна, тому що намальована різними кольорами: є червоний, чорний, жовтий і зелений. Вона розбирається. Матрьошка зроблена з дерева. У матрьошці збирають гроші.

Мицак Анастасія.

Її називають матрьошка. Вона зроблена з дерева і розфарбована різними кольорами: чорним, зеленим, червоним. жовтим і навіть синенькі. (Пауза) Матрьошка велика, але не така як моя лялька. З нею можна грати і розбирати, тому що вона з двох частин: нижньої і верхньої.

Страницы: 7 8 9 10 11 12 13 14 15З життя кобзарів та лірників
Невід’ємною частиною традиційного сільського та й міського громадського побуту аж до початку ХХ сторіччя було кобзарство і лірництво. Кобзарями (бандуристами) і лірниками – мандрівними музикантами й ...

Особливості соціальних проблем дітей з вадами слуху
Сурдопедагогіка (від лат. surdus – глухий) – розділ спеціальної педагогіки про розвиток, виховання та навчання дітей і дорослих з вадами слуху. Предмет – процеси розвитку, виховання та навчання дітей ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net