Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Педагогіка: історія і сьогодення » Формування зв’язного мовлення у дітей старшого дошкільного віку » Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Сторінка 14

Мицак Анастасія.

Це стілець. Він зроблений з дерева (пауза) дерев'яний. Він для дорослих, тому що великий, а для дітей маленькі стільці. У стільця є спинка, ніжки і сидіння м'яке, зелене. На ньому можна сидіти за столом і малювати.

Бойчук Станіслав.

Цей стілець великий. Його можна ставити під стіл, а можна сидіти на ньому. У нього є ніжки, спинка і сидіння. Воно м'яке, зеленого кольору, а стілець весь дерев'яний, коричневий.

Пашковська Анастасія.

Це дерев'яний стілець з ніжками і спинкою, і сидінням. Воно м'яке, щоб сидіти краще було. Стілець весь коричневий, а сидіння зелене (пауза). Стілець великий, а в групі маленькі.

Шевчук Євген.

Він великий, твердий (пауза). Варто тут (пауза), а може за столом. Він коричневого кольору та зеленого. На ньому можна сидіти. (Пауза) на сидінні. А ще у нього є спинка і ніжки.

Фесюк Назар.

Це є великий, дерев’яний стілець. Він має сидіння зеленого кольору, спинку і ніжки. На ньому дуже зручно сидіти дорослим бо він м’який, але дітям не зручно, бо він завеликий.

Діаграма 5

Протокол № 6. Розповіді дітей 5 року життя за картинці

Городчук Діана.

На картині намальовані хлопчик і дівчинка. Вони сидять за столом. У дівчинки в руках спиці, тому що вона в'яже різнокольоровий шарф. У дівчинки є жовта кофтина, спідничка, колготки і тапочки. Хлопчик щось малює фарбами, а дівчинка дивиться на нього. Їм весело, бо грає радіо.

Андрейкіна Софія.

На картинці намальовані хлопчик і дівчинка. Діти сидять за столом. Хлопчик має пензлик і фарби і щось малює. А дівчинка сидить на стільці і в’яже шарф спицями і нитками. Вона одягнена у жовту сорочку і спідницю. Їм напевно дуже весело, бо на столі стоїть радіо і грає музика.

Городчук Тамара.

Картинка кольорова і красива. На ній намальовані діти: хлопчик і дівчинка. Дівчинка сидить за столом і в’яже шарф зі смужками. А хлопчик має пензлик і фабри і щось малює за столом. На столі стоїть радіо і напевно грає музика.

Граб Анджеліка.

Діти сидять за столом. Хлопчик малює, тому що у нього пензлик, а на столі лежать фарби та олівці. Поруч сидить дівчинка в жовтій сорочці та спідниці. Вона в'яже шарф і дивиться на клубок, тому що він покотився.

Григорак Роман.

Тут намальовані хлопчик і дівчинка. Дівчинка сидить на стільці. У неї жовта кофтина, коричнева спідничка і блакитні колготки. Вона в'яже смугастий шарф. Хлопчик тримає в руках пензлик, він малює. Вони слухають радіо, яке стоїть на столі.

Лопатнюк Олег.

На картинці намальовані діти: хлопчик і дівчинка. Хлопчик сидить за столом. Він малює. У нього є фарби і пензлик. На стільці сидить дівчинка. Вона в'яже шарф і дивиться, куди покотилося клубки.

Партатус Анастасія.

За столом сидить хлопчик. Він малює пензликом. На столі стоять фарби і вода в банку. На стільці сидить дівчинка і в'яже шарф. За підлозі валяються клубки різного кольору. На столі грає радіо.

Сіщук Вероніка.

Сидять хлопчик і дівчинка. Хлопчик малює на столі. У нього фарби та пензлик. Дівчинка в'яже шарф, а клубки валяються. На столі грає радіо.

Копильців Діана.

Тут намальовані хлопчик і дівчинка. Вони сидять за столом. У хлопчика є фарби і папір, тому що він малює. Поруч сидить дівчинка на стільці. Вона в'яже шарф з смужками. На столі стоїть радіо і грає різну музику.

Страницы: 9 10 11 12 13 14 15Форми та засоби екологічного виховання
Зрозуміло, що екологічне виховання сьогодні не повинно обмежуватися виключно розширенням поінформованості школярів. Реальним постає той факт, що шкільні заняття повинні базуватися на реалізації психо ...

Удосконалення мовленнєвого розвитку молодших школярів
Державний освітній стандарт змісту, обсягу й рівня мовної освіти в початкових класах передбачає створення можливостей для появи варіативних технологій засвоєння молодшими школярами мовленнєвих умінь ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net