Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Педагогіка: історія і сьогодення » Формування зв’язного мовлення у дітей старшого дошкільного віку » Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Сторінка 14

Мицак Анастасія.

Це стілець. Він зроблений з дерева (пауза) дерев'яний. Він для дорослих, тому що великий, а для дітей маленькі стільці. У стільця є спинка, ніжки і сидіння м'яке, зелене. На ньому можна сидіти за столом і малювати.

Бойчук Станіслав.

Цей стілець великий. Його можна ставити під стіл, а можна сидіти на ньому. У нього є ніжки, спинка і сидіння. Воно м'яке, зеленого кольору, а стілець весь дерев'яний, коричневий.

Пашковська Анастасія.

Це дерев'яний стілець з ніжками і спинкою, і сидінням. Воно м'яке, щоб сидіти краще було. Стілець весь коричневий, а сидіння зелене (пауза). Стілець великий, а в групі маленькі.

Шевчук Євген.

Він великий, твердий (пауза). Варто тут (пауза), а може за столом. Він коричневого кольору та зеленого. На ньому можна сидіти. (Пауза) на сидінні. А ще у нього є спинка і ніжки.

Фесюк Назар.

Це є великий, дерев’яний стілець. Він має сидіння зеленого кольору, спинку і ніжки. На ньому дуже зручно сидіти дорослим бо він м’який, але дітям не зручно, бо він завеликий.

Діаграма 5

Протокол № 6. Розповіді дітей 5 року життя за картинці

Городчук Діана.

На картині намальовані хлопчик і дівчинка. Вони сидять за столом. У дівчинки в руках спиці, тому що вона в'яже різнокольоровий шарф. У дівчинки є жовта кофтина, спідничка, колготки і тапочки. Хлопчик щось малює фарбами, а дівчинка дивиться на нього. Їм весело, бо грає радіо.

Андрейкіна Софія.

На картинці намальовані хлопчик і дівчинка. Діти сидять за столом. Хлопчик має пензлик і фарби і щось малює. А дівчинка сидить на стільці і в’яже шарф спицями і нитками. Вона одягнена у жовту сорочку і спідницю. Їм напевно дуже весело, бо на столі стоїть радіо і грає музика.

Городчук Тамара.

Картинка кольорова і красива. На ній намальовані діти: хлопчик і дівчинка. Дівчинка сидить за столом і в’яже шарф зі смужками. А хлопчик має пензлик і фабри і щось малює за столом. На столі стоїть радіо і напевно грає музика.

Граб Анджеліка.

Діти сидять за столом. Хлопчик малює, тому що у нього пензлик, а на столі лежать фарби та олівці. Поруч сидить дівчинка в жовтій сорочці та спідниці. Вона в'яже шарф і дивиться на клубок, тому що він покотився.

Григорак Роман.

Тут намальовані хлопчик і дівчинка. Дівчинка сидить на стільці. У неї жовта кофтина, коричнева спідничка і блакитні колготки. Вона в'яже смугастий шарф. Хлопчик тримає в руках пензлик, він малює. Вони слухають радіо, яке стоїть на столі.

Лопатнюк Олег.

На картинці намальовані діти: хлопчик і дівчинка. Хлопчик сидить за столом. Він малює. У нього є фарби і пензлик. На стільці сидить дівчинка. Вона в'яже шарф і дивиться, куди покотилося клубки.

Партатус Анастасія.

За столом сидить хлопчик. Він малює пензликом. На столі стоять фарби і вода в банку. На стільці сидить дівчинка і в'яже шарф. За підлозі валяються клубки різного кольору. На столі грає радіо.

Сіщук Вероніка.

Сидять хлопчик і дівчинка. Хлопчик малює на столі. У нього фарби та пензлик. Дівчинка в'яже шарф, а клубки валяються. На столі грає радіо.

Копильців Діана.

Тут намальовані хлопчик і дівчинка. Вони сидять за столом. У хлопчика є фарби і папір, тому що він малює. Поруч сидить дівчинка на стільці. Вона в'яже шарф з смужками. На столі стоїть радіо і грає різну музику.

Страницы: 9 10 11 12 13 14 15Розробка і особливості циклу занять з розвитку уяви молодших школярів за рекомендаціями Джанні Родарі
Дослідження рівнів розвитку уяви молодших школярів показало, що 35% досліджуваних школярів мають низький рівень розвитку уяви, 55% - середній, і лише 10% - високий На основі цього було вирішено розро ...

Система моніторингових досліджень навчальних досягнень учнів на уроках фізики
Моніторинг якості освіти є прогресивним чинником загальноосвітньої системи, який дає змогу визначити потенційні можливості дітей, прогнозувати потреби особистості. Моніторинг слід розглядати як систе ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net