Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Педагогіка: історія і сьогодення » Формування зв’язного мовлення у дітей старшого дошкільного віку » Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Сторінка 5

Андрейкіна Софія.

У матрьошки є хустка. Вона красива. Вона одягнена у плаття червоне і жовту кофту і ше має фартух. Волосся заплетене у кіску і зав’язане бантиком.

На хустці ще намальовані квіти.

Городчук Тамара.

Це дуже гарна матрьошка. Вона одягнена у хустку з квітами, червоний сарафан, жовту кофту і фартух, на якому намальовані дуже гарні і маленькі квіти. Ця матрьошка дуже красива.

Граб Анджеліка.

Вона овальна, добра. У неї є голова, живіт, руки і спина. Вона з квітами і на підставці. У неї волосся завивали (пауза) тільки що. І голова як квіточка. У неї ззаді коса з бантиком, і ще листочки. У неї рукави красиві. Вона красива, а от це рожеве, а ось тут що - то чорне.

Григорак Роман.

Вона різнобарвна з кольоровою хусткою на голові. У неї руки жовті і чорне волосся, а попереду намальовані квіточки. (Пауза) Кіска у неї є. (Пауза) А ще вона червоненька ззаду, а щоки в неї рожеві.

Лопатнюк Олег.

Вона різнобарвна, красива, гарна. (Пауза) Є голова, живіт, квіти, травичка. (Пауза) У матрьошки є хустка. (Пауза) Є сарафанчик, стеблинка, ромашки. Щоки є. (Пауза) Стеблинки. Є бік.

Партатус Анастасія.

Вона напівовальна. Обличчя кругле, розмальоване. На підставці. (Пауза) Одягнена у хустку, є волосся. (Пауза) Ззаду коса. (Пауза). Також руки, рукави і бант.

Сіщук Вероніка.

У матрьошка є очі, рот. (Пауза). Кіска. (Пауза) Квіти. (Пауза) Є руки і крапочки. (Пауза) І ще багато квітів. (Пауза) Є бантик.

Копильців Діана.

У неї бровки є і є очі, носик і рот. (Пауза). Ще у неї є хустинка на голові і волосся, а на тілі квіти. У неї рукави на платті з крапочками, і на хустці є цятки. Ще у неї є коса. (Пауза) А все інше тут червоненьке.

Вань Орест.

Вона красива, різнобарвна. У неї є очі, рот і ніс. У неї є на грудях квіти. У неї є брови й вії. У неї коса з бантиком, а на голові хустка. (Пауза) У неї на рукавах цятки, горошки.

Мицак Анастасія.

Вона красива, добра. У неї є очі, руки, долоньки. (Пауза).

На обличчі в неї намальовані очі, щоки, рот, а на сукні квіти. (Пауза) На ній намальований фартух з квітами, і стоїть вона на червоній підставці.

Бойчук Станіслав.

У неї є обличчя, руки, хустинка. (Пауза) Квіти на голові. І ось тут квіти розцяцьковані. (Пауза) І ось тут коло. Вузол ось тут ось. (Пауза). І ззаду листочки. (Пауза) Ззаді квіточки.

Пашковська Анастасія.

Вона велика, красива. Є волосся, очі, брови. На голові у неї хустка (Пауза). Є кіски, руки, щоки.

Шевчук Євген.

У неї є хустинка. (Пауза) Квіти намальовані. (Пауза) Ще руки. (Пауза). Дуже гарний фартушок. (Пауза) Є листочки на хустинці.

Фесюк Назар.

У цієї матрьошки дуже гарний сарафан. Вона має хустинку з квітами. Є ще у неї руки, очі, ніс, рот і рожеві щічки. Вона дуже гарна. А ще тут є листочки біля квіточок.

Діаграма 1

Протокол № 2. Опис дітьми старшої групи предмета (стільця)

Городчук Діана.

Це стілець. Він гарний, великий, коричневого кольору, а сидіння зелене. Стілець зроблений з дерева. У стільця є спинка з поличками, ніжки і сидіння м'яке. Мені він подобається, бо на ньому можна сидіти.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Специфіка навчальної мотивації студента
Загальне системне представлення мотиваційної сфери людини дозволяє дослідникам класифікувати мотиви. Як відомо, в загальній психології види мотивів (мотивації) поведінки (діяльності) розмежовуються п ...

Допрофільна підготовка з іноземної мови: сутність, зміст і функції
Сучасна шкільна освіта в Україні зазнає процесів трансформації, модернізації, а також вимагає подальших досліджень, які дозволяють забезпечити ефективність удосконалення її змісту. Однак, не завжди з ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net