Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Педагогіка: історія і сьогодення » Формування зв’язного мовлення у дітей старшого дошкільного віку » Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Сторінка 5

Андрейкіна Софія.

У матрьошки є хустка. Вона красива. Вона одягнена у плаття червоне і жовту кофту і ше має фартух. Волосся заплетене у кіску і зав’язане бантиком.

На хустці ще намальовані квіти.

Городчук Тамара.

Це дуже гарна матрьошка. Вона одягнена у хустку з квітами, червоний сарафан, жовту кофту і фартух, на якому намальовані дуже гарні і маленькі квіти. Ця матрьошка дуже красива.

Граб Анджеліка.

Вона овальна, добра. У неї є голова, живіт, руки і спина. Вона з квітами і на підставці. У неї волосся завивали (пауза) тільки що. І голова як квіточка. У неї ззаді коса з бантиком, і ще листочки. У неї рукави красиві. Вона красива, а от це рожеве, а ось тут що - то чорне.

Григорак Роман.

Вона різнобарвна з кольоровою хусткою на голові. У неї руки жовті і чорне волосся, а попереду намальовані квіточки. (Пауза) Кіска у неї є. (Пауза) А ще вона червоненька ззаду, а щоки в неї рожеві.

Лопатнюк Олег.

Вона різнобарвна, красива, гарна. (Пауза) Є голова, живіт, квіти, травичка. (Пауза) У матрьошки є хустка. (Пауза) Є сарафанчик, стеблинка, ромашки. Щоки є. (Пауза) Стеблинки. Є бік.

Партатус Анастасія.

Вона напівовальна. Обличчя кругле, розмальоване. На підставці. (Пауза) Одягнена у хустку, є волосся. (Пауза) Ззаду коса. (Пауза). Також руки, рукави і бант.

Сіщук Вероніка.

У матрьошка є очі, рот. (Пауза). Кіска. (Пауза) Квіти. (Пауза) Є руки і крапочки. (Пауза) І ще багато квітів. (Пауза) Є бантик.

Копильців Діана.

У неї бровки є і є очі, носик і рот. (Пауза). Ще у неї є хустинка на голові і волосся, а на тілі квіти. У неї рукави на платті з крапочками, і на хустці є цятки. Ще у неї є коса. (Пауза) А все інше тут червоненьке.

Вань Орест.

Вона красива, різнобарвна. У неї є очі, рот і ніс. У неї є на грудях квіти. У неї є брови й вії. У неї коса з бантиком, а на голові хустка. (Пауза) У неї на рукавах цятки, горошки.

Мицак Анастасія.

Вона красива, добра. У неї є очі, руки, долоньки. (Пауза).

На обличчі в неї намальовані очі, щоки, рот, а на сукні квіти. (Пауза) На ній намальований фартух з квітами, і стоїть вона на червоній підставці.

Бойчук Станіслав.

У неї є обличчя, руки, хустинка. (Пауза) Квіти на голові. І ось тут квіти розцяцьковані. (Пауза) І ось тут коло. Вузол ось тут ось. (Пауза). І ззаду листочки. (Пауза) Ззаді квіточки.

Пашковська Анастасія.

Вона велика, красива. Є волосся, очі, брови. На голові у неї хустка (Пауза). Є кіски, руки, щоки.

Шевчук Євген.

У неї є хустинка. (Пауза) Квіти намальовані. (Пауза) Ще руки. (Пауза). Дуже гарний фартушок. (Пауза) Є листочки на хустинці.

Фесюк Назар.

У цієї матрьошки дуже гарний сарафан. Вона має хустинку з квітами. Є ще у неї руки, очі, ніс, рот і рожеві щічки. Вона дуже гарна. А ще тут є листочки біля квіточок.

Діаграма 1

Протокол № 2. Опис дітьми старшої групи предмета (стільця)

Городчук Діана.

Це стілець. Він гарний, великий, коричневого кольору, а сидіння зелене. Стілець зроблений з дерева. У стільця є спинка з поличками, ніжки і сидіння м'яке. Мені він подобається, бо на ньому можна сидіти.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10Особливості календарно-тематичного планування з курсу "Основи петриківського розпису"
При плануванні навчального процесу створюються передумови для його своєчасного матеріального забезпечення, розкривається зв'язок між зиістом даного виду занять та змістом інших навчальних предметів, ...

Досвід організації гурткової роботи з молодшими школярами
Для групової екологічної роботи з учнями початкових класів найбільш доцільною є гурткова робота. Програма екологічного кружка повинна відбивати всі аспекти змісту екологічного утворення: ¾ нау ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net