Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Педагогіка: історія і сьогодення » Формування зв’язного мовлення у дітей старшого дошкільного віку » Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Сторінка 6

Андрейкіна Софія.

Це стільчик. Він коричневий і має зелене сидіння. Має спинку і ніжки. Дерев’яний. На ньому м’ягко і можна сидіти. Він великий і міцний, бо є чорні цвяхи.

Городчук Тамара.

Ось це дуже красивий стільчик. Він коричневий з зеленим сидінням. Має спинку і ніжки, і чорні цвяхи. На ньому можна добре сидіти, бо він м’який.

Граб Анджеліка.

Він дерев'яний, гарний. У стільця є ніжки, спинка, сидіння. А на ньому подушка зелена. (Пауза). А стілець коричневий. А ось тут гвоздики чорні.

Григорак Роман.

Стілець великий. На ньому можна сидіти (пауза), можна ставити під стіл. Є ніжки, спинка і сидіння. Сидіння зелене, а стілець коричневий, бо зроблений з дерева.

Лопатнюк Олег.

Він великий, твердий, а ось тут м'який. Ось це спинка, ніжки і сидіння (пауза) зелене, а він коричневий. (Пауза). На ньому сидять.

Партатус Анастасія.

Він дерев'яний з ніжками і спинкою. А на сидінні можна сидіти (пауза), тому що воно м'яке (пауза) і зелене. А він дерев'яний. Цей стілець великий, а є маленькі.

Сіщук Вероніка.

На стільці можна сидіти (пауза). Він великий, коричневий, а тут зелений. Є сидіння, на ньому сидять (пауза), він великий.

Копильців Діана.

Це стілець. Він великий, твердий, а сидіння м'яке. Він весь коричневий, а сидіння зелене. Спинка, ніжки з дерева, а сидіння з ганчірки. На ньому можна сидіти, а можна рухати.

Вань Орест.

Ну це стільчик, на ньому сидять, а якщо дуже великий можна лежати (пауза). У нього є спинка, ніжки, сидіння. Сидіння м'яке, а сам він твердий, коричневий, а воно зелене.

Мицак Анастасія.

Він коричневий, а сидіння зелене. На ньому можна сидіти, а можна за столом (пауза). У стільця є ніжки, спинка і сидіння, щоб сидіти. Він великий, а в мене є маленький.

Бойчук Станіслав.

На ньому можна сидіти, він для дорослих, тому що великий (пауза). Він коричневий весь і зелений на сидінні. Є ніжки, сидіння і спинка (пауза). Він з дерева.

Пашковська Анастасія.

Він великий. На ньому сидять (пауза). Він коричневий (пауза), а ось тут зелений (пауза). А ще у нього є сидіння, ніжки, спинка.

Шевчук Євген.

Є сидіння, (пауза), полички, гвоздики (пауза). Ось зелене (пауза), коричневе (пауза). А ось тут ось сидять.

Фесюк Назар.

Цей стілець коричневий. Сидіння у нього зелене. На ньому можна сидіти, бо він м’який. І ще можна спертись, бо він має спинку.

Діаграма 2

Протокол № 3. Розповіді дітей 5 року життя по картинці.

Городчук Діана.

На картинці намальовані хлопчик і дівчинка. Дівчинка в'яже шарф, а хлопчик щось малює фарбами. Він сидить за столом, а на столі стоїть радіо, напевно, вони слухають музику або казку яку-небудь.

Андрейкіна Софія.

Хлопчик і дівчинка сидять за столом. Хлопчик малює фарбами і пензликом, а дівчинка в’яже. На столі стоїть радіо, то вони напевно його слухають.

Городчук Тамара.

На картинці намальовані хлопчик і дівчинка. Дівчинка дуже гарна. Вона щось в’яже. А хлопчик має пензлик і фарби і він щось малює. І ще на столі стоїть радіо. Там напевно грає музика.

Граб Анджеліка.

Тут намальовані хлопчик і дівчинка. Вони сидять за столом. У хлопчика є фарби і папір, він щось малює пензликом. А дівчинка сидить і в'яже під музику, тому що працює радіо на столі.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Традиційні техніки графіки
“Графіка” від грецьк. grapho - пишу, малюю . Специфіку мистецтва графіки складає малюнок. Малюнок (як художньо-виразний засіб) хоч і використовується у всіх видах образотворчого мистецтва, але в граф ...

Проблема зв’язного мовлення старших дошкільників на сучасному етапі
Зазначимо, що мовленнєва компетенція є однією з провідних базисних характеристик особистості, що формується на етапі дошкільного дитинства (А.М.Богуш, М.С.Вашуленко, Н.В.Гавриш, О.Л.Кононко, К.Л.Крут ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2022 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net