Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Педагогіка: історія і сьогодення » Формування зв’язного мовлення у дітей старшого дошкільного віку » Спільна робота ДНЗ і сім’ї у плані формування зв’язного мовлення дітей старшого дошкільного віку

Сторінка 6

Андрейкіна Софія.

Це стільчик. Він коричневий і має зелене сидіння. Має спинку і ніжки. Дерев’яний. На ньому м’ягко і можна сидіти. Він великий і міцний, бо є чорні цвяхи.

Городчук Тамара.

Ось це дуже красивий стільчик. Він коричневий з зеленим сидінням. Має спинку і ніжки, і чорні цвяхи. На ньому можна добре сидіти, бо він м’який.

Граб Анджеліка.

Він дерев'яний, гарний. У стільця є ніжки, спинка, сидіння. А на ньому подушка зелена. (Пауза). А стілець коричневий. А ось тут гвоздики чорні.

Григорак Роман.

Стілець великий. На ньому можна сидіти (пауза), можна ставити під стіл. Є ніжки, спинка і сидіння. Сидіння зелене, а стілець коричневий, бо зроблений з дерева.

Лопатнюк Олег.

Він великий, твердий, а ось тут м'який. Ось це спинка, ніжки і сидіння (пауза) зелене, а він коричневий. (Пауза). На ньому сидять.

Партатус Анастасія.

Він дерев'яний з ніжками і спинкою. А на сидінні можна сидіти (пауза), тому що воно м'яке (пауза) і зелене. А він дерев'яний. Цей стілець великий, а є маленькі.

Сіщук Вероніка.

На стільці можна сидіти (пауза). Він великий, коричневий, а тут зелений. Є сидіння, на ньому сидять (пауза), він великий.

Копильців Діана.

Це стілець. Він великий, твердий, а сидіння м'яке. Він весь коричневий, а сидіння зелене. Спинка, ніжки з дерева, а сидіння з ганчірки. На ньому можна сидіти, а можна рухати.

Вань Орест.

Ну це стільчик, на ньому сидять, а якщо дуже великий можна лежати (пауза). У нього є спинка, ніжки, сидіння. Сидіння м'яке, а сам він твердий, коричневий, а воно зелене.

Мицак Анастасія.

Він коричневий, а сидіння зелене. На ньому можна сидіти, а можна за столом (пауза). У стільця є ніжки, спинка і сидіння, щоб сидіти. Він великий, а в мене є маленький.

Бойчук Станіслав.

На ньому можна сидіти, він для дорослих, тому що великий (пауза). Він коричневий весь і зелений на сидінні. Є ніжки, сидіння і спинка (пауза). Він з дерева.

Пашковська Анастасія.

Він великий. На ньому сидять (пауза). Він коричневий (пауза), а ось тут зелений (пауза). А ще у нього є сидіння, ніжки, спинка.

Шевчук Євген.

Є сидіння, (пауза), полички, гвоздики (пауза). Ось зелене (пауза), коричневе (пауза). А ось тут ось сидять.

Фесюк Назар.

Цей стілець коричневий. Сидіння у нього зелене. На ньому можна сидіти, бо він м’який. І ще можна спертись, бо він має спинку.

Діаграма 2

Протокол № 3. Розповіді дітей 5 року життя по картинці.

Городчук Діана.

На картинці намальовані хлопчик і дівчинка. Дівчинка в'яже шарф, а хлопчик щось малює фарбами. Він сидить за столом, а на столі стоїть радіо, напевно, вони слухають музику або казку яку-небудь.

Андрейкіна Софія.

Хлопчик і дівчинка сидять за столом. Хлопчик малює фарбами і пензликом, а дівчинка в’яже. На столі стоїть радіо, то вони напевно його слухають.

Городчук Тамара.

На картинці намальовані хлопчик і дівчинка. Дівчинка дуже гарна. Вона щось в’яже. А хлопчик має пензлик і фарби і він щось малює. І ще на столі стоїть радіо. Там напевно грає музика.

Граб Анджеліка.

Тут намальовані хлопчик і дівчинка. Вони сидять за столом. У хлопчика є фарби і папір, він щось малює пензликом. А дівчинка сидить і в'яже під музику, тому що працює радіо на столі.

Страницы: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11Дидактична гра як засіб умотивування навчальної діяльності молодших школярів на уроках іноземних мов
Відомо, що у навчальній діяльності дітей особливе місце посідає мотивація. За свідченням учених мотивація - це сукупність внутрішніх і зовнішніх рушійних сил, які пробуджують у людини прагнення займа ...

Зміст, критерії та показники експериментального педагогічного дослідження
Для вдалої побудови та завершення експериментального педагогічного дослідження та для вибору контрольної та експериментальної груп при порівняльному експерименті нами було проведено рандомізацією з п ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2019 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net