Конспект сценарію до свята 8 Березня

Сторінка 1

Виховний захід на тему "8 березня – свято весни"

Тема: 8 березня – свято весни

Мета: поглибити знання учнів щодо традицій святкування Дня 8 березня; пронести на святі світлий образ матері, жінки, дівчини, витканий з поезії; виховання любові до найближчих: мами, бабусі, сестер, вчити бути чемними, шанувати їх, завжди пам'ятати, формувати у дітей почуття обов’язку перед батьками; розвивати кмітливість і спритність, через створену в класі атмосферу добра, дружби і гумору; виховувати любов до жінки.

Форма проведення: розважально-конкурсна програма.

Обладнання і наочність: крейда, дошка, апельсини, повітряні кульки, картоплини, завдання на картках.

ЗМІСТ ВИХОВНОГО ЗАХОДУ

І. Вступна частина.

Учень: Хоч Земля ще в холоднім тремтінні,

Та для тебе я світ обійду.

Оживлю напівмертве коріння

І живих тобі квітів знайду.

Принесу тобі сонця келих,

Той, що в серці ношу своїм,

Відблиск дум твоїх – і веселих,

І тривожних про нас у нім,

Може так, як у тебе скроні

Запорошить мені життя,

І баскі понесуть мене коні

У далекі шляхи майбуття.

Ти дала мені жити вміння,

З ним до щастя свого я йду

Оживлю напівмертве коріння.

І живих тобі квітів знайду.

(Під час читання вірша 2 учні підходять до вчительки, беруть її за руки і виводять на центр класної кімнати. Коли учень закінчує декламацію, всі інші діти встають, низько кланяються учительці, а 2 попередніх учні дарують їй дарунок, вітаючи зі святом. Всі займають свої місця.)

Ведуча: (виходить на центр класу) Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається величне свято – Міжнародний день – 8 Березня. Ось і сьогодні ми зібралися на свято весни, свято кохання. Ми вітаємо жінок, наших мам, бабусь, сестер. Всіх, кого ми знаємо і не знаємо. Всіх, хто живе поруч з нами і далеко від нас. Посивілих жінок і молодих дівчат.

Кланяюсь Тобі, мати роду людського, ім’я якій жінка. Миру і щастя дому твоєму, сім’ї твоїй, роду твоєму. Миру і щастя, Землі, по якій ти ідеш, Жінко!

8 Березня – це свято не тільки мам, бабусь, а й свято наших дівчаток, майбутніх мам і жінок. Отже, запрошуємо винуватців нашої зустрічі на центр класу.

(Хлопчики по двоє підходять до дівчинки і запрошують на центр кімнати)

Ведуча: І в це величне світле свято

Ми вам хочемо побажати

Добра, здоров’я, щастя, долі,

Щоб ви учились гарно в школі.

Росли розумні, не хворіли

І щоб батьки за вас раділи. (Хлопчики вітають дівчат)

ІІ. Основна частина.

Ведуча: А тепер від ліричної нотки нашого свята ми перейдемо до розважальних конкурсів. (Звучить музика)

Ведуча: Наше свято продовжується. Тепер вам потрібно поділитись на дві команди з рівною кількістю гравців і придумати назву для вашої команди. Отже, оголошую перший конкурс.

I Конкурс “Соковита естафета”

Команди діляться по парам і кожна з них отримує апельсин. Завдання: покласти апельсин між лобами двох учасників і, швидко рухаючись, пробігти до лінії і назад, потім передати іншим гравцям. Перемагає та команда, яка швидше справиться з завданням. В руки брати апельсин можна тільки на старті, щоб встановити його, і на фініші, щоб передати іншим гравцям. Якщо апельсин упав, то гравці зупиняються, кладуть його на місце і рухаються далі. (Ведуча визначає переможців і оголошує другий конкурс)

II Конкурс “Малюнки у темряві”

Кожна команда вибирає одного учасника. Йому зав’язують очі і просять намалювати на дошці свій будинок з садком біля нього (квіти, дерева). Перемагає той, чий малюнок буде найкращим і досконалішим. (Визначається переможець).

Ведуча: А зараз ми перевіримо наскільки наші учні обізнані із процесом приготування деяких страв.

III Конкурс “Кухарі”

Кожна команда отримує назву страви на папері і конверт з інгредієнтами, що входять до неї або ні. Ваше завдання: вибрати складові продукти страви і обґрунтувати їх використання.

Переможець: команда, що дасть правильну відповідь.

(Оголошується команда переможець)

Ведуча: Ви вже, мабуть, стомились від сидіння, отож наступний наш конкурс із рухливих, прошу.

IV Конкурс “Кенгурята”

Кожна команда дістає повітряну кульку. Ви повинні, підтримуючи кульку колінами, проскакати як кенгуру і передати її іншому. Руками не торкатись, якщо кулька падає, то гравець зупиняється, кладе її на місце і продовжує гру. (Ведуча оголошує переможців).

Ведуча: Ну що, стомились? Якщо так, то ви маєте змогу трохи відпочити. У наступному конкурсі перевірятиметься ваша спритність і кмітливість у господарчій роботі.

V Конкурс. “Господарочка”

Запрошуються по 1 представнику із кожної команди. Ваше завдання – почистити картоплю, знявши з неї шкірку однією смужкою. Перемагає той, чия смужка довша, але не товста.

(Визначення переможців)

Ведуча: Наша програма продовжується. У наступному конкурсі ви матимете змогу проявити свої артистичні дані.

Страницы: 1 2Ігри як засіб екологічного виховання
Екологічне виховання школярів має неодмінно поєднуватись з екологічною освітою. А його з успіхом можна здійснювати в такій формі навчання, як ігрові. Гратися люблять, як відомо усі діти і, включаючи ...

Зміст навчального матеріалу з графічними техніками у підручниках з образотворчого мистецтва для середньої школи
Підручник з образотворчого мистецтва, що створений для користування учнями та вчителями, частіше за все мається в дуже обмеженій кількості тільки в шкільній бібліотеці. Тому на уроці підручником має ...

Читання як вид навчальної діяльності

Громадянська освіта

Читання - основний засіб навчання, інструмент пізнання навколишнього світу. >>>

Copyright © 2021 - All Rights Reserved - www.pedahohikam.net